Küresel olarak, çevreye olan etkileri nedeniyle özellikle büyük şehirlerde fosil yakıtlı araba kullanmaya devam etmenin mümkün olmayacağı açıkça gözlemlenmektedir. Bu soruna çözüm olabilecek elektrikli araç şarj çözümleri ve ağları pazarı global ölçekte zaten katlanarak büyümekte ve uzun bir süre boyunca da bu ivmeli büyümesini devam ettirmesi beklenmektedir. Elektrikli şarj istasyonları Türkiye’nin her yerinde ve her zaman elektrikli araçları kolayca şarj edilebilme olanağı sağlamaktadır. Pil teknolojisinin gün geçtikçe elektrikli otomobillerin maliyetini düşürmesi aynı zamanda da arabaların enerji ihtiyacını daha uygun ücretlerle karşılayabilir hale getirmesi ve seyahat mesafelerini artırması beklenmektedir.

Elektrikli araç şarj istasyonları konusunda danışmanlığa ihtiyacı olan müşterilerimizin mevcut ve hedef durumlarını belirledikten sonra projenin kapsamı ve şartları belirleriz. Elektrikli araç şarj altyapınız için bireysel gereksinimlerinizi belirlemenize ve şarj etme konusunda karşınıza çıkabilecek sorunları çözüyoruz.

Örneğin kurulacak olan bir otoparkta kaç araç aynı anda şarj edilecek, bu rakam 3 sene ya da 10 sene sonra ne kadar olacak, binanızın trafo gücü ne kadar olmalı, güç nasıl optimize edilmeli, hızlı şarj etmek isteyenler ya da gün boyu kalacak müşteriler için gücün zamana yayılması, vs. konularda, tesis sahibinin en verimli ve problemsiz işletmesi için tesise özel yazılımların oluşturulması ve izlenmesi mümkündür.

Elektrikli araç şarj istasyonlarının kurulumuna başlamadan önce, kurulum için mevcut gereksinimleri kontrol eder ve bulunduğunuz yerdeki seçeneklerin anlaşılmasını sağlarız ve sizin için en optimum çözümü buluruz. Alanında uzman akademisyenlerimiz ve mühendislerimiz mevcut durumunuzu analiz edip gereksinim bulunan yerlerde size bir çözüm haritası hazırlar. Yetkili personelimiz tarafından size teklif ulaştırılarak ilgili maliyetler ve zaman şartları hakkında size bilgi veririz.

Elektrikli araç şarj istasyonlarının fizibilite çalışmasından kurulumuna ve devreye alınmasına kadar tüm süreç boyunca danışmanımız tarafından yönlendirileceksiniz.